Krátké zprávy
  • Zahájen prodej permanentek na domácí zápasy FC Písek v sezoně 2019-2020. Permanentka platí i na Mol Cup; viz poslední zprávy.
  • Ve druhém kole MOL Cupu narazí FC Písek na ligové FK Teplice. Zápas se odehraje na domácím hřišti 28.8.2019 od 17:00

Aktuality

U 19 - Devatenáctka i sedmnáctka uspěla herně i výsledkově v Mostě
  • 22.10.2018
Zpět na aktuality

U 19 - Devatenáctka i sedmnáctka uspěla herně i výsledkově v Mostě

Dorostenci o uplynulém víkendu vyrazili na sever Čech do Mostu.

ČLD U19A


Mostecký fotbalový klub o.p.s. - FC Písek fotbal z. s. 1:3 (0:1)


STŘELCI: 74. Čonka Jan - 37. Přibyl Viktor, 57. Hnídek Tomáš, 87. Sládek Přemek
Sestava: Vojtíšek Zdeněk, Kulík Václav, Mikeš Michal, Říha Miroslav, Jiskra Lukáš, Mařík Miroslav [K], Vojta Lukáš, Nosek Jiří, Hnídek Tomáš 89, Sládek Přemek, Kvasnička Ondřej,
Střídali: Přibyl Viktor , Kučera Václav, Pícha Václav, Šťástka Václav, Velek Daniel

Hodnocení trenéra Tomáše Smrčiny: Do utkání jsme šli s taktikou, že budeme chtít držet míč a na velkém hřišti dostávat soupeře pod tlak přes kraje, kde máme větší kvalitu při soubojích 1:1. V obranné fázi jsme chtěli hrát kompaktně v obranné čtveřici, abychom eliminovali soupeřovu sílu, která je v kolmicích a nábězích za obranu. Soupeř se od začátku nebál kombinovat, nenakopával a překvapil nás svojí kvalitou na míči. V obranné fázi jsme je nepouštěli do vyložených šancí, ale přes kraje se soupeř dostával k centrům do vápna, které obrana v čele s brankářem Vojtíškem pochytala. Do vedení nás poslala kombinace přes pravou stranu hřiště a Přibyl střelou z hranice vápna nedal brankářovi šanci, 1:0. Druhá půle byla podobná té první, nás stálo hodně sil získat míč a oproti jiným zápasům jsme ztráceli míč chybnou rozehrávkou. Při druhém gólu nám pomohl vysoký pressink na vápně soupeře, kdy chybnou přihrávku vystihl Hnídek a poslal nás do vedení 2:0. Pak soupeř korigoval na 2:1 ojedinělou kolmici mezi obránce. Klid do zbytku utkání nám zajistil Sládek, který se hezky trefil z přímého kopu z hranice vápna a zajistil nám cenné 3 body.


ČLD U17A


Mostecký fotbalový klub - FC Písek fotbal 2:3 na pen.: 7:8 (0:1)


STŘELCI: 62. Vlach Lukáš, 49. Slabyhoud Jiří - 9. Šťástka Václav, 66. Královský Aleš
Sestava: Juhás Ladislav, Stejskal Jakub, Červený Ondřej, Štěpka Vojtěch [K], Hejný Martin, Horník Filip, Stropnický Radek 75´, Hadáček Filip 57´, Velek Daniel, Šťástka Václav, Řezáč František 83´
Střídali: Lalák Lukáš, Děd Tomáš 15´, Kulík Václav, Hřebejk Filip 8´, Královský Aleš 33´


Hodnocení trenéra Petra Bílého: Odehráli jsme náročné utkání se soupeřem, který byl fyzicky vyspělý. Chtěli jsme být nebezpeční v postupném útoku, bohužel vinou nepřesností v zakládání postupného útoku jsme soupeři darovali 2 branky (trošičku je to daň za to, že chceme hrát konstruktivně i v obranné fázi a kontrolovat hru s míčem na noze, což je v pořádku). Jeden z dílčích cílů, kondiční parametr hráči splnili. Díky soupeřově kvalitě, který nás dokázal v některých fázích utkání zatlačit na vlastní obranou polovinu, jsme byli obzvláště v druhém poločase nebezpeční z rychlého protiútoku, soupeř měl problém zachytávat průnikové přihrávky. V utkání tohoto charakteru čekám od některých hráčů větší dominanci individuální činnosti a kvalitu vyhodnocení nepředvídatelných situací ve hře. Děkuji hráčům za útočný a emočně náročný zápas.