Krátké zprávy
  • Zahájen prodej permanentek na domácí zápasy FC Písek v sezoně 2019-2020. Permanentka platí i na Mol Cup; viz poslední zprávy.
  • Ve druhém kole MOL Cupu narazí FC Písek na ligové FK Teplice. Zápas se odehraje na domácím hřišti 28.8.2019 od 17:00

Aktuality

U 19 - Dorosty odehráli poslední zápasy podzimní části
  • 20.11.2018
Zpět na aktuality

U 19 - Dorosty odehráli poslední zápasy podzimní části

Poslední zápasy mládežnických kategorií FC Písek odehráli dorostenci na Kladně. Oba týmy těsně prohráli.

ČLD U19A

SK Kladno z. s. - FC Písek fotbal z. s. 1:0 (1:0)

STŘELCI: 38. Pokorný Tomáš

Sestava: Vojtíšek Zdeněk, Kulík Václav 63´, Mikeš Michal, Říha Miroslav, Jiskra Lukáš, Mařík Miroslav [K], Vojta Lukáš 75´, Přibyl Viktor, Hnídek Tomáš 70´, Sládek Přemek, Kvasnička Ondřej

Střídali: Nosek Jiří 27´, Řezáč Jakub 20´, Kučera Václav, Pícha Václav, Šťástka Václav 15´

Hodnocení trenéra Tomáše Smrčiny: Jsem zklamaný, že odjíždíme s Kladna z prázdnou. Soupeř za mě byl hratelný k tomu, abychom si minimálně bod odvezli. Hra domácích byla založená na jednoduchých pokynech a nakopávaných míčích směrem dopředu. Hráli v hlubokém bloku a čekali na naší chybu v rozehrávce. Na promrzlé trávě se nám nedařilo se přes obraný val dostat. Byl to zápas o prvním gólu, který jsme bohužel dostali my. Museli jsme hru víc otevřít a to hrálo do karet domácím, kteří se ještě víc soustředili na brejkové situace, z kterých si vytvářeli další šance. Nám se po celý zápas vyjma začátku a dvou šancí nepodařilo si vytvořit 100% gólovou šanci a proto nebereme tentokrát nic.

ČLD U17A

SK Kladno z. s. - FC Písek fotbal z. s. 3:2 (0:1)

STŘELCI: 47. Kolářský Jakub, 74. Rottner Jakub, 63. Krpálek Jakub - 17. Šťástka Václav, 82. Šťástka Václav

Sestava: Juhás Ladislav, Stejskal Jakub, Děd Tomáš, Štěpka Vojtěch [K], Kulík Václav, Vojta Lukáš 20´, Stropnický Radek 80´, Hadáček Filip 70´, Velek Daniel 53´, Šťástka Václav, Řezáč František

Střídali: Lalák Lukáš, Královský Aleš 70´, Smola Jakub 20´, Carda Robert 37´, Vonášek Jan 10´

Hodnocení trenéra Petra Bílého: Odehráli jsme z naší strany kvalitní utkání, kdy jsme po celý zápas byli aktivní, silní na míči s konstruktivní rozehrávkou od vlastního brankáře. Kluci zvládali těžké situace řešit fotbalově, náročně pro sebe sama a s rozvahou. Velice dobře jsme hráli celý první poločas, kde nás trápila snad jen kvalita v zakončení. Chyby, které jsme udělali, při obdržených brankách ve druhém poločase si vysvětlíme a vezmeme si z nich ponaučení. Převládá u mně spokojenost, protože na hráčích byla vidět fotbalovost, rychlost rozhodování, zaujetí, bojovnost od první do poslední minuty.