Krátké zprávy
  • Zahájen prodej permanentek na domácí zápasy FC Písek v sezoně 2019-2020. Permanentka platí i na Mol Cup; viz poslední zprávy.
  • Ve druhém kole MOL Cupu narazí FC Písek na ligové FK Teplice. Zápas se odehraje na domácím hřišti 28.8.2019 od 17:00

Aktuality

U 19 - Dorost v generálce podlehl Vodňanům

U 19 - Dorost v generálce podlehl Vodňanům

Písecká devatenáctka prohrála ve středeční generálce na Českou ligu s A-týmem mužů FK Vodňany 2:3.

Tomáš Smrčina, trenér Písku U19: „Utkání nám ukázalo řadu nedostatků, které nás můžou stát v soutěžním zápase body. Nebyli jsme spokojený s hrou směrem dozadu. Zbytečně inkasujeme a pouštíme soupeře do šancí úplně zadarmo. Sice se v tréninku něčemu věnujeme, ale v zápase děláme opak. Není to jen o obranné čtveřici, ale o bránění celého týmu. Někteří hráči se vyhýbají soubojům a spoléhají se na to, že k nim míč propadne zadarmo. Soupeř nás předčil v důrazu při osobních soubojích. Navíc nutno dodat, že řadu šancí ještě zahodil a hrál velmi chytře. Bránil v bloku před vápnem a čekal na rychlý přechod. My nebyli schopni vymyslet nic překvapivého a tak jsme je jen obehrávali bez efektu. Pozitivní je, že dokážeme celkem jednoduše překonat první a druhou řadu soupeře kombinací po zemi. V první půli jsme ještě dokázali hlavně přes kraje vymyslet akci pro zakončení. V druhém poločase už to ale trochu drhlo.“

FK Vodňany – FC Písek U19 3:2 (3:1)

Góly: Šťastný, Benedikt, Moravec – Kvasnička, Přibyl.

Sestava FCP: Pícha – Štěpka, Mikeš, Červený, Kotrba – Kulík, Sládek, Vojta, Velek – Kvasnička, Hnídek. Střídali Šťástka, Dvořák, Stropnický, Přibyl, Řezáč, Hejný, Stejskal.

Napsal Michal Průcha, foto Jan Škrle