Krátké zprávy
  • Členské karty FCP zůstávají v platnosti i pro tuto sezónu a opravňují k volnému vstupu na domácí zápasy.

Aktuality

U19: Dostali za vyučenou ze standardek

U19: Dostali za vyučenou ze standardek

I když konečný výsledek s „osmnáctkou“ Viktorie Plzeň vypadá na první pohled jasně, na trávníku v Rakové se žádná jednoznačná partie neodehrávala. Zatímco písecký dorost své šance zahazoval, Plzeňští je dokonale vytrestali ze standardek. Ze hry totiž dali pouze jeden gól.

Petr Bílý, trenér FC Písek U19: „Odehráli jsme zápas proti velmi kvalitnímu soupeři, tím spíše mě mrzí, že jsme týmový výkon, který nevypadal vůbec špatně, degradovali tím, že jsme neubránili, když budu počítat i pokutový kop, čtyři standardní situace. Soupeři jsme byli v poli celkem vyrovnaným soupeřem, ale ten nám ukázal, jak se chovat v obou pokutových územích. Důraz, předvídavost, ale i dohrávání každé situace až do konce. Vypracovali jsme si čtyři velké příležitosti ke skórování, ale naší nekvalitou nebo zbrklostí jsme nedokázali vstřelit branku, která by nás dostala zpět do utkání. Potřebujeme se naučit lépe zvládat krizové a rozhodující okamžiky v utkání. Chyby si určitě rozebereme a pojmenujeme jejich příčiny.“

FC Viktoria Plzeň U18- FC Písek 5:0 (2:0)

Sestava FCP: Lalák - Červený (85. Hřebejk), Děd (58. Masopust), Kulík, Kotrba - Šťástka (80. Stejskal), Pícha (58. Hadáček), Kynkor, Velek, Kortan – Bílý.

Text: FC Písek, foto David Koranda

Generální partneři

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři