Krátké zprávy
  • Členské karty FCP zůstávají v platnosti i pro tuto sezónu a opravňují k volnému vstupu na domácí zápasy.

Aktuality

U19: S Benešovem nezaváhali a poskočili na čtvrté místo

U19: S Benešovem nezaváhali a poskočili na čtvrté místo

Písecká devatenáctka využila podruhé výhodu domácího prostředí a naplno bodovala s Benešovem, který v bojovném střetnutí porazila 6:2. Nadcházející neděli vyrazí na dalekou cestu do Sokolova.

Petr Bílý, trenér FC Písek U19: „Zápas, ze kterého jsme měli určitý respekt, protože Benešov má ve svém středu dva hráče, kteří nastupují za A tým ve 3. lize. Výsledkově jsme utkání zvládli a s tím jsme určitě spokojeni. Pozitivní je, že se v zápase objevují prvky, na kterých se snažíme pracovat v trénincích a o kterých spolu neustále diskutujeme a rozebíráme je. Utkání nabídlo typické prvky dorosteneckého fotbalu, který se vyznačuje vysokým nasazením a bojovností, ale i nepřesnostmi, taktickými pochybeními nebo nekoncentrovaností po celých 90 minut, což se dnes nevyhnulo ani nám. V poli jsme byli o něco lepším týmem než náš soupeř, který převážně ve druhém poločase zjednodušil hru dlouhými nákopy, a my jsme se tomu v určitých fázích přizpůsobili. Ač to bylo spíše bojovné než pohledné utkání, tak jsme dali šest hezkých branek a zaslouženě vyhráli, ale vnímáme i to že některé pasáže nebyly z naší strany optimální a máme stále na čem pracovat.“

FC Písek - SK Benešov 6:2 (3:1)
Střelci FCP:
Kortan 2, Šťástka, Pícha, Kotrba, Hadáček.

Sestava FCP: Lalák - Červený (62. Hejný), Masopust, Kulík, Kotrba - Šťástka (75. Děd), Stejskal, Pícha (46. Hadáček), Kynkor (75. Carda) - Kortan, Bílý.

Text: FC Písek, foto Petr Dostál

Generální partneři

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři