Krátké zprávy
  • Členské karty FCP zůstávají v platnosti i pro tuto sezónu a opravňují k volnému vstupu na domácí zápasy.

Aktuality

U19: Devatenáctka prohrála s Klokany o pět gólů
  • 30.9.2020
Zpět na aktuality

U19: Devatenáctka prohrála s Klokany o pět gólů

Podruhé našli přemožitele svěřenci trenéra Petra Bílého. Po vedoucí Viktorii Plzeň B jim uštědřili shodnou porážku druzí Bohemians, kteří na umělce Čechie Uhříněves vyhráli 5:0.

Petr Bílý, trenér FC Písek U19: „Do prvního poločasu jsme si dali cíl přestát úvodní tlak soupeře, a to se nám s vypětím všech sil povedlo. Proto mě mrzí, že po tomto úvodním tlaku, když už jsme hru ustálili a částečně znejistěli soupeře, tak jsme udělali chybu v rozehrávce a do naší otevřené obrany soupeř dal úvodní branku. Po inkasované brance jsme dokázali zahrozit z několika rychlých protiútoků, ale gól jsme dát nedokázali a soupeř nás trestal podruhé. Důvodem bylo nedostatečné pokrytí prostoru a špatná reakce před pokutovým územím. V úplném závěru prvního a na začátku druhého poločasu jsme se mohli dostat zpět do utkání, když jsme nejprve před poločasem nastřelili brankovou konstrukci a hned po změně stran neprostřelili brankáře z bezprostřední blízkosti. Od těchto okamžiků už na hřišti existovalo pouze jedno mužstvo. Nedokázali jsme reagovat na velkou rotaci všech hráčů soupeře a velký rozdíl byl vidět v převzetí míče kdy, kam, jak…, a pohybu bez míče. Klukům nemůžu upřít snahu a jsem rád, že bojovali až do konce, ale nedokázali jsme najít na soupeře správnou protizbraň a ten zaslouženě zvítězil.“

Bohemians Praha - FC Písek 5:0 (2:0)

Sestava FCP: Lalák - Stejskal (87. Hřebejk), Děd, Kulík, Hejný - Šťástka (87. Vondrák), Velek, Kynkor, Pícha (41. Kortan), Hadáček (76. Smola) – Bílý.

Text: FC Písek, foto Barbora Velková

Generální partneři

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři