Aktuality

K aktualitě INFORMACE není žádná fotografie
  • 21.7.2020
Zpět na aktuality

INFORMACE

informace našeho týmu

 TRENÉR

Náš nový trenér je Mgr. Karel Syrovátka

mobil   721 029 883

 - - - - -

TĚLOCVIČNY - předběžně (pokud Covid uzavře školu, bude se to vztahovat i na pronájem tělocvičen)

23.11.2020 - 15.02.2021 .... pondělí ... 17,00 - 18,00 hod - Šobrovka

04.11.2020 - 31.03.2021 .... středa ..... 16,30 - 18,00 hod - TGM velká

 

-

TRÉNINKY

pondělí, středa, pátek ....      16,30 hod – 18,00 hod

 

Nařízení vlády ... všechny společné tréninky zrušeny !!!!!

(trénujte individuálně dle svých možností)

- - - - -

ZÁPASY

Ondrášovka - prozatím je odložena. Přesný termín bude upřesněn.

Hrát by se mělo v Písku.

.

Rozpis zápasů – podzim

 

so        29.08.2020      Protivín A                                          14,00 h                       OP

ne        30.08.2020      Dynamo (hřiště Písek)                       15,00 h / 16,30 h        KP

pá        04.09.2020      Protivín/Štěkeň (hřiště Písek)            17,00 h                       OP

so         05.09 2020       Regionální turnaj - hřiště Složiště      14 h - 18 hod     (hra 5+1 , po 20 min)

so        12.09.2020      Čížová                                                11,00 h                       OP

ne        13.09.2020      Třeboň                                                10,00 h / 11,30 hod     KP

pá        18.09.2020      Milevsko (hřiště Písek)                      17,00 h                       OP

ne        20.09.2020      SKP ČB (hřiště Písek)                       15,00h / 16,30 h         KP

so        26.09.2020      Božetice                                             14,00 h                       OP

út         29.09.2020      Hradiště A (hřiště Písek)                   17,00 h                       OP

út          29.09.2020       ONDRÁŠOVKA - PŘEDKOLO - hřiště Příbram      13,00 hod 

pá        02.10.2020      Mirovice B (hřiště Písek)                   17,00 h                      OP

so         03.10.2020        TURNAJ - TRIANGL (hřiště Složiště)          dopoledne

(soupeři - Příbram, Dynamo, Písek)

 

ne        04.10.2020      Milevsko                                             9,00 h / 10,30 h         KP

pá        09.10.2020      FC Písek U10 (hřiště Písek)               17,00 h                      OP

ne        11.10.2020      Meteor Tábor (hřiště Písek)               15,00 h / 16,30 h        KP

ne        18.10.2020      Mirovice A                                         12,00 h                       OP

ne        18.10.2020      Junior Strakonice                               15,00 h / 16,30 h         KP

út         20.10.2020      Bernartice (hřiště Písek)                     17,00 h                       OP

ne        25.10.2020      Blatná (hřiště Písek)                           15,00 h / 16,30 h        KP

út         27.10.2020      Hradiště B                                         16,30 h                        OP

ne        01.11.2020      Záhoří                                                10,30 h                        OP

pá        06.11.2020      Mirotice (hřiště Písek)                        17,00 h                       OP

Generální partneři

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři