Aktuality

U 15 - Čtrnáctka zahrála podruhé vítězně

U 15 - Čtrnáctka zahrála podruhé vítězně

V posledním prázdninovém víkendu pokračovaly další mládežnické soutěže. Starší žáci odehráli zápasy 2. kola České divize žáků v jihočeské metropoli proti SKP České Budějovice. Na stadionu u břehu Vltavy si vedli se střídavými úspěchy. Kategorie U15 prohrála po boji, když dotáhla na 4:4, ale v závěru dvakrát inkasovala. Za U14 se činil pěti góly kapitán Dan Kohout. V první půli se trefil dvakrát, po přestávce v rozmezí jedenácti minut vystřihl hattrick. Jeho tým opět zabodoval naplno.

U15 SKP České Budějovice – FC Písek 6:4 (3:2)

Střelci FCP: Pergler 2, Baďura, Bártík.

Sestava FCP: Jordán – Václavík, Baďura, Dufek, Bláha (41. Ředina), Horba (41. Hodina), Maroušek, Müller (56. Bártík), Hořánek, Klimeš, Pergler.

Hodnocení trenéra Karla Syrovátky: „Do zápasu jsme vstoupili dobře a vytvořili si několik brankových příležitostí, které jsme nedokázali proměnit. Průběh celého zápasu byl stejný. My jsme soupeře tlačili, ale nebyli jsme dostatečně přesní a důrazní ve vápně. Soupeř hrozil z rychlých protiútoků, které dobře řešil a dostával se do zakončení, ale my jsme mu to usnadnili špatným řešením naší obranné čtveřice.“

U14 SKP České Budějovice – FC Písek 3:7 (2:3)

Branky FCP: Kohout 5, Novotný (pen.), Honzík.
Sestava FCP: Kubec – Velický (40. Polanský), Kuchař, Šípek, Černý (40. Pišna) - Malát (60. Honzík), Klimeš (40. Šindelář), Kohout - Keclík (45. Kortan), Novotný, Bártík.

Hodnocení trenéra Jaroslava Poláška: „Domácí byli dobrým soupeřem a v první půli jsme jim odskočili až díky proměněné penaltě v poslední minutě. Po obrátce jsme zahodili několik šancí, ale přesto jsme brankově šli do trháku a zaslouženě odvážíme cennou výhru.“

(fcp)
 

Generální partneři

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři