Aktuality

U 15 - ČDŽ: Týmy starších žáků drží druhá místa, Petřín Plzeň porazily shodně 5:2
  • 8.10.2019
Zpět na aktuality

U 15 - ČDŽ: Týmy starších žáků drží druhá místa, Petřín Plzeň porazily shodně 5:2

Kapitán mužstva U15 Dominik Pergler nasázel Plzeňanům čtyři góly a výrazně se přičinil o další vítězství. Celkem má na kontě už 16 zásahů. „Čtrnáctka“ prodloužili sérii výher už na sedm zápasů a jen o skóre je druhá za Motorletem Praha, s nímž si to rozdá v nadcházejícím kole na domácím trávníku.

U15 FC Písek – SK Petřín Plzeň 5:2 (3:1)

Střelci FCP: Pergler 4, Hořánek.

Sestava FCP: Čechal - Šípek (41. Malát), Horba, Kuchař (41. Bláha), Müller, Václavík, Hořánek, Klimeš (41. Kohout), Šíp (70. Popelka), Pergler, Ředina.

Hodnocení trenéra Karla Syrovátky: „Do zápasu jsme vstoupili dobře a brzy se ujali dvoubrankového vedení. Zápas se odehrával v dvacetiminutových sekvencích, kdy jsme hráli lépe a chovali se na hřišti tak, jak bychom chtěli. Druhá polovina prvního poločasu a začátek druhého poločasu nám herně nevyšel, zbytečně jsme si hru zjednodušovali dlouhými míči a nechtěli pracovat aktivněji bez míče.“

U14 FC Písek – SK Petřín Plzeň 5:2 (1:1)

Střelci FCP: Kohout 2, Novotný (pen.), Šindelář, Bártík.

Sestava FCP: Jordán (40. Kubec) - Šípek, Pišna (66. Kortan), Kuchař, Malát - Keclík (56. Velický), Klimeš (36. Honzík) Šindelář, Bártík - Habich (35. Novotný), Kohout.

Hodnocení trenéra Jaroslava Poláška: „Nezačali jsme dobře, soupeř nás přehrával a šel zaslouženě do vedení. Dokázali jsme brankově odpovědět, ale to bylo z naší strany vše. Do druhé půle jsme šli s jasným cílem, lépe napadat rozehrávku a dříve přistupovat k soupeři. V dalším průběhu se nám postupně vše dařilo naplnit a náš výkon šel nahoru. Poslední patnáctiminutovku jsme byli velmi aktivní a dokázali naši převahu vyjádřit i gólově.“

(fcp)

Generální partneři

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři