Aktuality

U 15 - Starší žáci na Braníku: Poločas hrůzy a prohra po penaltách
  • 31.10.2019
Zpět na aktuality

Než se tým U15 v utkání s domácím Braníkem pořádně rozkoukal, už prohrával o tři góly. Zlepšený výkon po přestávce znamenal korigování stavu na 3:5. Družstvo U14 remizovalo v přímém souboji o třetí příčku 2:2 a v penaltovém rozstřelu neuspělo. Po slušném rozjezdu se propadlo na čtvrtou příčku.

U15 ABC Braník – FC Písek 5:3 (4:0)

Střelci FCP: Baďura 2, Pergler.

Sestava FCP: Kubec (41. Jordán) - Bláha, Horba, Baďura, Müller, Václavík, Ředina, Maroušek, Bártík (41. Malát), Pergler, Šíp (41. Dufek).

Hodnocení trenéra Karla Syrovátky: „Do zápasu jsme vstoupili strašně a již ve 20. vteřině prohrávali. Byla to stejná situace, jako týden předtím v Táboře, kdy po rozehrávce soupeře dostaneme tři totožné branky. Poté se hra na chvilku vyrovnala, ale na špatném terénu se nehrál dobrý fotbal, který nepřinesl nic z toho, čím bychom se chtěli prezentovat. Za stavu 1:0 pro domácí jsme nevyužili dva samostatné nájezdy. Poté domácí vstřelili další tři branky, kdy jsme propadli ve všech fotbalových činnostech a celý poločas jsme dohráli strašně špatně. V druhém poločase jsme hru zjednodušili, začali hrát na tři útočníky a vytvořili si velké množství šancí, které jsme neproměnili. Kdybychom byli přesnější, mohli jsme vítězství strhnout na svoji stranu, ale za první poločas jsme si ho nezasloužili.“

U14 ABC Braník – FC Písek 2:2 (1:0), penalty 4:3

Střelci FCP: Kohout, Bártík.

Sestava FCP: Jordán (41. Kubec) - Velický, Šípek, Kuchař, Malát, Kortan (41. Pišna), Honzík, Kohout, Bártík, Keclík, Novotný (70. Pinta).