Aktuality

U 15 - ČDŽ: Starší žáci završili podzim kanonádami se Střešovicemi
  • 5.11.2019
Zpět na aktuality

U 15 - ČDŽ: Starší žáci završili podzim kanonádami se Střešovicemi

Písecká družstva starších žáků zakončila podzimní sezonu jasnými výhrami nad předposledními Střešovicemi. Pod kanonády se nejčastěji podepsali dvougóloví Horba, Pergler a Mařík (U15), hattrickem se blýskl Kuchař a dvěma trefami Keclík (U14). Písečtí přezimují v divizi žáků na pátém a třetím místě.

U15 FC Písek - SK Střešovice 1911 9:1 (2:0)

Střelci FCP: Horba, Pergler, Mařík 2, Hořánek, Maroušek, vlastní.

Sestava FCP: Čechal – Václavík, Horba, Baďura, Bláha, Šíp (48. Müller), Hořánek (70. Popelka), Maroušek, Dufek (65. Mařík), Pergler, Ředina.

Hodnocení trenéra Karla Syrovátky: „Do utkání jsme vstoupili nervózně a prvních dvacet minut nebylo z naší strany povedených. Poté jsme se uklidnili na míči, začali být aktivnější a zaslouženě vstřelili dvě branky. Byli jsme přesnější a tolik nechvátali do zakončení a díky tomu jsme si vytvořili do konce zápasu několik brankových příležitostí, které jsme v tomto zápase proměnili.“

U14 FC Písek - SK Střešovice 1911 7:0 (5:0)

Střelci FCP: Kuchař 3, Keclík 2, Bártík, Šindelář.

Sestava FCP: Kubec (41. Jordán) - Šípek, Pišna, Kuchař, Pinta - Velický, Šindelář, Bártík (45. Černý) - Keclík, Novotný (41. Kortan), Malát (41. Honzík).

Hodnocení trenéra Jaroslava Poláška: „V posledním soutěžním utkání podzimu nás čekal na domácím hřišti snaživý soupeř, ale krom první minuty naši branku prakticky neohrozil. Do poločasu jsme vstřelili pět branek a do druhé půle šli s náskokem. Ta měla stejný scénář, nespočet našich gólových situaci, ale jenom dvakrát se nám podařilo rozvlnit soupeřovu síť. Za celý podzim, za práci a průběžnou třetí příčku patří velký dík celému týmu.“

(fcp)

Generální partneři

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři