Aktuality

U15: Prvního přemožitele našli na Kladně
  • 16.10.2020
Zpět na aktuality

U15: Prvního přemožitele našli na Kladně

V posledním zápase před covid pauzou starší žáci poprvé okusili hořkost porážky. Na Kladně vyšli střelecky naprázdno, byť měli možnosti na skórování. V tabulce se propadli na třetí pozici.

Jaroslav Polášek, trenér FC Písek U15: „Vstup do zápasu jsme nezvládali a domácí nás přehrávali pohybem i důrazem v soubojích. Navíc v 16. minutě po velké hrubce našeho hráče šli Kladenští do vedení. Následně po trestném kopu ze strany jsme mohli vyrovnat, ale Kuchař hlavou v ideální pozici neatakován netrefil branku. Bohužel pro nás domácí se prosadili po standardní situaci hlavou a do šaten jsme šli s dvoubrankovým mankem. Druhá půle byla rozkouskovaná a oba týmy zahrávaly spoustu standardních situací. Nám se jejich provedení nedařilo, zato soupeř dokázal další využít a rozhodnout utkání. Naše hra se zlepšila a dostali jsme se do dvou obrovských šancí, ale při dorážce Šátava nastřelil brankáře a střelu Keclíka mířící do sítě na brankové čáře vykopl obránce. Dnes to bylo málo, a proto si odvážíme porážku.“

SK Kladno - FC Písek 3:0 (2:0)
Sestava FCP:
Kubec (41. Jordán) - Velický, Klimeš (C), Šípek, Malát - Kuchař, Mařík - Schánělec (41. Šimeček), Keclík, Funda - Pišna (41. Šátava).

(fcp)
 

Generální partneři

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři