Aktuality

U14: Potěšil jen bodový zisk
  • 6.10.2020
Zpět na aktuality

U14: Potěšil jen bodový zisk

V České divizi žáků U14 Písečtí po předchozím volném víkendu způsobeném odloženým utkáním nastoupili proti dalšímu pražskému týmu, Admiře Praha. V zápase s celkem ze spodní poloviny tabulky zvítězili 4:2, přestože k ideálnímu výkonu tentokrát scházelo mnoho.

Roman Vierer, trenér FC Písek U14: „Do zápasu jsme vstoupili celkem dobře a po důrazu Šátavy a chybě hostujícího gólmana jsme se už ve 3. minutě ujali vedení. Když ve 20. minutě zvýšil vedení po rohovém kopu Novák, nic nenasvědčovalo, že zbytek utkání bude z naší strany asi nejhorším výkonem v probíhající sezóně. Ve zbytku poločasu jsme neproměnili několik slibných šancí, aby soupeř v závěru poločasu snížil z trestného kopu, kdy střela nepochopitelně prošla naší zdí až do sítě. Soupeře snížení do kabiny nabudilo a naši hráči bohužel ve druhém poločase pokračovali špatným výkonem. V 63. minutě se sice znovu prosadil po jedné z mála hezkých akcí Šátava, tentokrát hlavou po centru Brůžka. Jenže soupeř už za dvě minuty vyrovnal po hrubce naší obrany. Naštěstí se Admira také nevyvarovala chyb a střídající Ullrich vystihl špatnou rozehrávku brankáře a pohotově skóroval. Kluky bohužel není příliš za co pochválit. Chybělo nám téměř vše. Chuť běhat, přesnost přihrávek a bohužel jsme nehráli ani jako tým.“

FC Písek – FK Admira Praha 4:2 (2:1)
Střelci FCP:
Šátava 2, Novák, Ullrich.

Sestava FCP: Šmidmajer - Šimeček, Novák, Pícha, Kortan - Honzík, Bláha, Schánělec, Fouček - Novotný, Šátava. Střídali: Brůžek, Ullrich, Vierer.

(fcp)

Generální partneři

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři