Aktuality

Žáci poměřili síly s SKP Č. Budějovice

Žáci poměřili síly s SKP Č. Budějovice

Žákovská družstva hostila v jarní přípravě vrstevníky SKP Č. Budějovice. Kategorie U15 si zajistila výhru čtyřgólovým náskokem z první půle, omlazený tým U14 se rozkoukává na hru po celé ploše a po přestávce už na soupeře nestačil.

U15 FC Písek – SKP Č. Budějovice 5:1

Góly: Fouček, Kortán, Horník, Šimeček, Novotný.

Sestava FCP: Šmidmajer, Šimeček, Schánělec, Hynek Pinter, Fouček, Pícha, Ullrich, Honzík, Kortán, Horník. Střídali: Beránek, Vierer, Novák, Svoboda, Bláha, Lojík, Novotný, Brůžek.

Roman Vierer, asistent trenéra: „Zápas jsme zvládli výsledkově a i po herní stránce. Kluci hráli s chutí a snažili se o kombinační hru. V prvním poločase jsme proměnili čtyři šance a několik příležitostí a slibných akcí jsme nedotáhli do úspěšného konce. O poločase jsme prostřídali několik hráčů a jsem spokojený, že hra neztratila na tempu. Jen v koncovce se nám už tolik nedařilo a skórovali jsme jen jednou. Soupeř si také vypracoval nějaké příležitosti, ale dokázal se prosadit pouze jednou ve druhém poločase, a to povedenou střelou z hranice vápna. Kluky musím pochválit za kolektivní výkon i chuť hrát.“

U14 FC Písek – SKP Č. Budějovice 2:7

Góly: Hovorka, Baďura.
Sestava FCP: Lis (D. Vršťala) - Kozák, Polcar, Říha, Vršťala A., Holšán, Hronek, Baďura, Hovorka, Petrášek, Pták. Střídali: Illich, Opelka.

Petr Janda, trenér: „První půle byla celkem vyrovnaná, po přestávce se projevila slabá kondice a jen dva hráči na střídání. Kluci si začínají zvykat na větší hřiště, je na čem pracovat.“

Text: FC Písek, foto Jan Škrle

Generální partneři

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři