Trenér Milan Nousek: Určitě máme ještě na čem pracovat

Písečtí fotbalisté mají za sebou třetí herní prověrku, v níž na svém hřišti porazili rezervu Příbrami, s níž se potkají ve třetí lize. Jak hodnotil vítězné utkání (3:2) trenér žlutomodrých Milan Nousek?

"Už se naše sestava blížila k finální verzi. Samozřejmě tam jsou ještě nějaké otazníčky, ale je to také o tom, jak budou kluci pracovat, jelikož máme před sebou ještě jeden přípravný zápas. Kádr se zkvalitnil a jistota okolo některých už taková není. Co se týče samotného zápasu, tak první poločas byl z naší strany velice dobrý. Přežili jsme tyčku soupeře, načež jsme začali hosty v některých fázích přehrávat. Vytvořili jsme si také příležitosti, ze kterých jsme vytěžili, za pomoci jedné standardní situace, dva góly. Do druhé půle jsme měli špatný vstup a nějakých 15 minut jsme se hledali. Možná přišlo nějaké uspokojení. Během té doby soupeř dokázal vyrovnat, ale pak si myslím, že jsme zase začali fungovat podle představ a vyústěním toho byl vítězný gól na 3:2. Výsledek fajn, hra určitě v některých fázích dobrá, ale určitě máme ještě na čem pracovat. Měli jsme tam zbytečně moc okének, která by v mistrovském zápase nemusela dopadnout tak, že je ubráníme."