Krátké zprávy
 • Zahájen prodej permanentek na domácí zápasy FC Písek v sezoně 2019-2020. Permanentka platí i na Mol Cup; viz poslední zprávy.
 • Ve druhém kole MOL Cupu narazí FC Písek na ligové FK Teplice. Zápas se odehraje na domácím hřišti 28.8.2019 od 17:00

U 17

 • Mistrovské 25.kolo
 • neděle 12.5.2019 výkop 12:00
 • Bedřichovská - UMT
 • FK Meteor Praha Viii U FK Meteor Praha Viii nemáme logo FK Meteor Praha Viii
 • 2:2
  (1:0)
  výhra na p.k. 3 : 4
 • FC Písek logo FC Písek

Souboj dvou odlišných fotbalových filozofií, kdy na jedné straně převládala organizovaná defenzíva a rychlý přechod do útočné fáze a na straně druhé snaha o kombinační fotbal. V prvním poločase jsme hráli to, co nás zdobí v posledních utkáních. Ač s nepřesnostmi, snažili jsme se být silní na míči a kvalitní v přechodové fázi, díky tomu jsme se třikrát dostali do samostatného úniku na domácího gólmana, bohužel s nedůrazným zakončením. Soupeř čekal na naše chyby a ta největší přišla ke konci prvního poločasu, kdy po ztrátě míče ve středu hřiště vzniklo přečíslení čtyři na dva, které jsme nedokázali zastavit a soupeř nás potrestal. Druhý poločas pro nás nezačal úplně šťastně. Po dlouhém nákopu, našem nesprávném postavení v obraně, váznoucí komunikaci a špatné součinnosti jsme inkasovali podruhé v zápase. Po šťastném kontaktním gólu a díky zlepšení přechodové fáze jsme dokázali zápas vyrovnat, ale v posledních deseti minutách zápasu nás soupeř díky své fyzické a výškové převaze dokázal zatlačit do defenzivy (5 rohů po sobě). Tuto kritickou část jsme dokázali ustát a ubránit, přestože to pro nás bylo hodně složité. Mrzí nás závěr utkání, ve kterém jsme měli být kvalitnější, kreativnější a aktivnější. A penalty? To už je jiný sport a my jsme asi byli o tu jednu penaltu nastaveni lépe. Po náročném týdenním mikro cyklu jsme rádi, že kluci utkání zvládli a dokázali si, že můžou hrát i s tak fyzicky vyspělým soupeřem, jakým byl Meteor.

Počet diváků: 50

Sestava FC Písek:
Lalák Lukáš, Hejný Martin, Děd Tomáš, Červený Ondřej, Kotrba Adam, Stejskal Jakub, Stropnický Radek (68" Smola Jakub), Pícha Václav (79" Vondrák Štěpán), Horník Filip (55" Hřebejk Filip), Hadáček Filip (52" Královský Aleš), Řezáč František