Krátké zprávy
  • ČDŽ: U15 FC Písek – Motorlet Praha 1:4 (0:1), Pergler. U14 FC Písek – Motorlet Praha 1:7 (0:4), Novotný (pen.).
  • ČLŽ: U13 1.FK Příbram FA - FC Písek 6:3 (4:1), Svoboda, Šátava, Vaněček. U12 1.FK Příbram FA - FC Písek 7:1 (2:0), Kasal.
  • ČLD: U19 FC Písek - FK Slavoj Vyšehrad 4:2 (3:1), Kulík, Kvasnička, Velek, Řezáč. U17 FC Písek - FK Slavoj Vyšehrad 0:2 (0:1).

• SK Dynamo Č. Budějovice Akademie U SK Dynamo Č. Budějovice Akademie nemáme logo SK Dynamo Č. Budějovice Akademie

Odehráli jsme další domácí derby se soupeřem od Černé věže. Začátek zápasu nám vyšel dle našich představ. Hráli jsme ve vysokém presinkovém postavení a z této aktivity jsme vytěžili dvě příležitosti, které jsme však nedokázali přetavit v branku. Postupem času soupeř začínal mít více ze hry a my jsme se ke konci prvního poločasu dostali pod tlak, protože naše ztrátovost v přechodové fázi byla obrovská. Protože jsme ani my a ani soupeř nedokázali předvést větší kvalitu v zakončení, šlo se do šaten za nerozhodného bezbrankového stavu. Druhý poločas jsme začali stejně aktivně jako ten první, ale naše finální fáze postrádala větší klid. Musím říci, že Dynamo bylo silnější na míči a v individuální činnosti také ukázalo svoji kvalitu. I když jsme částečně zaostávali v individuálních činnostech, tak kluci tento rozdíl dokázali nahrazovat bojovností, součinností a maximální běhavostí. Kluky chválím za zodpovědný výkon. Branky: Horník, Hřebejk

Počet diváků: 50

Sestava FC Písek: Pešata Petr, Vondrák Štěpán, Děd Tomáš, Černý Martin, Brom Patrik (69" Smola Jakub), Carda Robert, Hadáček Filip, Kozák Jakub (66" Horník Filip), Pícha Václav, Tipanic Sebastian (58" Tlapa Jan), Hřebejk Filip (83" Čibera Gustav)