Krátké zprávy
  • Zahájen prodej permanentek na domácí zápasy FC Písek v sezoně 2019-2020. Permanentka platí i na Mol Cup; viz poslední zprávy.
  • Ve 2. kole MOL Cupu narazí FC Písek na ligový FK Teplice. Zápas se odehraje na domácím hřišti ve středu 28.8.2019 od 17 hod.

U 12

Nejbližší zápasy U 12

  • logo FC Písek

    FC Písek

  • výkop 14:00
  • U SK Olympie Dolní Břežany nemáme logo SK Olympie Dolní Břežany

    SK Olympie Dolní Břežany

 

Přátelské utkání Písek

  • logo FC Písek

    FC Písek

  • výkop 10:00
  • U SK Dynamo Č. Budějovice Akademie nemáme logo SK Dynamo Č. Budějovice Akademie

    SK Dynamo Č. Budějovice Akademie

Mistrovské utkání 4.kolo Písek

  • U SK Siko Čimelice nemáme logo SK Siko Čimelice

    SK Siko Čimelice

  • výkop 10:00
  • logo FC Písek fotbal z. s.

    FC Písek

 

Mistrovské utkání 2.kolo Čimelice

  • logo FC Písek

    FC Písek

  • výkop 17:00
  • U Božetice nemáme logo Božetice

    Božetice

 

Mistrovské utkání 3.kolo Písek

  • U SK Aritma Praha nemáme logo SK Aritma Praha

    SK Aritma Praha

  • výkop 10:00
  • logo FC Písek fotbal z. s.

    FC Písek

 

Mistrovské utkání 5.kolo Aritma Praha / UMT.

  • logo FC Písek

    FC Písek

  • výkop 17:00
  • U FC Al-Ko Semice nemáme logo FC Al-Ko Semice

    FC Al-Ko Semice

 

Mistrovské utkání 4.kolo Písek

  • logo FC Písek

    FC Písek

  • výkop 10:00
  • U FK Junior Strakonice nemáme logo FK Junior Strakonice

    FK Junior Strakonice

 

Mistrovské utkání 6.kolo Písek

  • U Viktoria Plzeň nemáme logo Viktoria Plzeň

    Viktoria Plzeň

  • výkop 10:00
  • logo FC Písek fotbal z. s.

    FC Písek

 

Mistrovské utkání 7.kolo SK Smíchov Plzeň / tráva

  • U SK Oslov nemáme logo SK Oslov

    SK Oslov

  • výkop 12:00
  • logo FC Písek fotbal z. s.

    FC Písek

 

Mistrovské utkání 5.kolo Oslov

  • logo FC Písek

    FC Písek

  • výkop 17:00
  • U Zd Kovářov nemáme logo Zd Kovářov

    Zd Kovářov

 

Mistrovské utkání 6.kolo Písek

Kalendář zápasů U 12

TPoÚtStČtSoNe
1   01020304
205060708091011
31213 14 15161718
41920 21 2223 24 25
5 26 2728 29 3031 

Tabulka U 12

Poř. Tým Skóre Body
1 FK Příbram fotb 24:3 3
2 CU Bohemians Praha 15:5 3
3 FC Viktoria Plzeň 7:4 3
4 FK Junior Strakonice, z 4:3 3
5 SK Petřín Plzeň 0:0 0
6 AC Sparta Praha 0:0 0
7 SKP České Budějovice 0:0 0
8 SK Aritma Praha 3:4 0
9 SK Č.BUDĚJOVICE 4:7 0
10 FC Písek 5:15 0
11 FC MAS Táborsko 3:24 0

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Hlavní trenér

  • Petr Janda

    Petr Janda