Krátké zprávy
  • ČDŽ: U15 FC Písek – Motorlet Praha 1:4 (0:1), Pergler. U14 FC Písek – Motorlet Praha 1:7 (0:4), Novotný (pen.).
  • ČLŽ: U13 1.FK Příbram FA - FC Písek 6:3 (4:1), Svoboda, Šátava, Vaněček. U12 1.FK Příbram FA - FC Písek 7:1 (2:0), Kasal.
  • ČLD: U19 FC Písek - FK Slavoj Vyšehrad 4:2 (3:1), Kulík, Kvasnička, Velek, Řezáč. U17 FC Písek - FK Slavoj Vyšehrad 0:2 (0:1).

• SK Petřín Plzeň U SK Petřín Plzeň nemáme logo SK Petřín Plzeň

Sestava: Lis - Polcar, Pavlíček, Matějka - Vršťala Adam, Baďura, Hovorka - Petrášek; Náhradnící: Holšan, Roučka, Pták, Kozák, Vršťala David; Branky: Pták 2, Hovorka 2, Vršťala Adam; Hodnocení: První třetinu jsme měli velmi dobrou, kdy jsme dostali góly jen po rohu, zbytečné penaltě a střele z dálky, jinak byl průběh vyrovnaný a mohli jsme i vést. Bohužel jsme dostali na začátku druhé třetiny další gól z rohu - opět si náš hráč při osobním bránění neuhlídal svého hráče, na tom musíme zapracovat. To kluky rozhodilo a přisla slabá 10minutovka, kdy jsme inkasovali další 3 góly a bohužel bylo o zápase rozhodnuto. Třetí třetina byla opět vyrovnaná, škoda jen, že jsme se v zápase nevyvarovali slabší chvíle, mohli jsme usilovat o první body v soutěži. Ale výkonnost hráčů jde pomalu nahoru, doplácíme sice na individuální chyby, ale pracovat nepřestáváme a snad se to do budoucna odrazí i v nějakém bodovém vyjádření.