Krátké zprávy
  • ČDŽ: U15 FC Písek – Motorlet Praha 1:4 (0:1), Pergler. U14 FC Písek – Motorlet Praha 1:7 (0:4), Novotný (pen.).
  • ČLŽ: U13 1.FK Příbram FA - FC Písek 6:3 (4:1), Svoboda, Šátava, Vaněček. U12 1.FK Příbram FA - FC Písek 7:1 (2:0), Kasal.
  • ČLD: U19 FC Písek - FK Slavoj Vyšehrad 4:2 (3:1), Kulík, Kvasnička, Velek, Řezáč. U17 FC Písek - FK Slavoj Vyšehrad 0:2 (0:1).

• SK Dynamo Č. Budějovice Akademie U SK Dynamo Č. Budějovice Akademie nemáme logo SK Dynamo Č. Budějovice Akademie

FC Písek U 19 : Dynamo České Budějovice B 1:2(0:1) Gól FCP U19 Kvasnička Sestava : Pícha – Hejný, Mikeš, Červený, Kotrba – Přibyl, Stejskal, Kortan, Šťástka – Kvasnička, Řezáč Střídali : Dvořák, Velek, Pešata, Sládek Do zápasu jsme vstoupili jako v těch předchozích. Volnější první půle, inkasujeme a pak se musíme hnát za vyrovnáním. Hosté se dostali do vedení po hezké trefě, kdy jsme nevytlačili soupeře na slabší nohu a do strany. Při zisku míče jsme byli hlavně v útočné fázi daleko od sebe a šance jsme si moc nevytvářeli. Soupeř byl v zápase silný na míči. Druhý poločas se nám opět povedlo rychle srovnat ale další gólovky jsme si moc nevytvářeli. V průběhu zápasu musím pochválit obranou čtyřku za kompaktní fungování při útoku soupeře, kdy jsme oproti předchozím zápasů eliminovali kolmice za obranu, ale dopředu jsme toho předvedli málo a proto nemáme ze zápasu nic.

Počet diváků: 57

Sestava FC Písek: Pícha Václav, Hejný Martin (75" Dvořák Adam), Mikeš Michal, Červený Ondřej, Kotrba Adam, Přibyl Viktor, Stejskal Jakub (65" Sládek Přemek), Kortan Jakub, Šťástka Václav, Kvasnička Ondřej, Řezáč František (45" Velek Daniel)