• 1:2
    (0:2)
    prohra
  • SK Motorlet Praha Spolek U SK Motorlet Praha Spolek nemáme logo SK Motorlet Praha Spolek

FC Písek U 19 : Motorlet Praha 1:2 (0:2) Gól Kortan Sestava : Lalák – Hejný, Mikeš, Červený, Kulík – Velek, Sládek, Kortan, Přibyl, Štástka – Kvasnička Střídali : Kotrba, Vojta, Štěpka, Dvořák, Stropnický, Pícha První poločas byl z naší strany špatný. U některých hráčů mi chybí chuť se o výsledek v zápase porvat a udělat pro to něco navíc. Oba góly dostaneme jak přes kopírák středem hřiště kdy je zakončující hráč sám před brankářem. Druhý poločas se naše hra zvedla, čemuž přispěli někteří střídající hráči. Po gólu na 1:2 jsem věřil, že utkání zdramatizujeme. Těžko se mi hodnotí výkon z taktického hlediska, protože co si řekneme před zápasem se pak děje v utkání obráceně. Pokud se ale nezlepší přístup a nastavení s čím jdeme do zápasu, budeme mít problém v každém utkání. Někteří hráči si myslí, že je jejich pozice nedotknutelná a to se bohužel projeví na výkonu. Náhradníci v tomhle utkání ale předvedli, že je můžou nahradit.

Počet diváků: 63

Sestava FC Písek: Lalák Lukáš, Hejný Martin (72" Štěpka Vojtěch), Mikeš Michal, Červený Ondřej, Kulík Václav, Stropnický Radek, Sládek Přemek, Velek Daniel, Přibyl Viktor (65" Stropnický Radek), Šťástka Václav (45" Dvořák Adam), Kvasnička Ondřej