Krátké zprávy
  • Zahájen prodej permanentek na domácí zápasy FC Písek v sezoně 2019-2020. Permanentka platí i na Mol Cup; viz poslední zprávy.

• Viktoria Plzeň U Viktoria Plzeň nemáme logo Viktoria Plzeň

Pod dvou špatných zápasech musím hráče pochválit za přístup a bojovnost v utkání s Viktorií Plzeň. Herně byla znát v zápase kvalita Plzně, ale nám se dařilo směrem dopředu a vytvářeli jsme si brankové příležitosti. Bohužel bez gólového efektu. Ze zápasu z podzimu jsme věděli, že Plzeň hraje v obraně hodně vysoko a vzniká za nimi prostor pro náběhy. Bránili jsme tedy od kruhu na polovině soupeře a čekali na brejkové situace přes krajové hráče. V první půli jsme si vytvořili řadu dobrých šancí, ale zase jsme inkasovali laciný gól po rohovém kopu. Z penalty ale vyrovnal rychle Sládek. Druhý poločas se začala ještě víc projevovat herní kvalita Plzně, ale nám se dařilo je držet dál od branky Vojtíška. Dařilo se nám ve vápně soupeře, jen bez gólového vyústění. Zápas rozhodl až po akci Hnídka Kvasnička, když dorazil jeho střelu. Za bojovný výkon a vytvořené šance jsme si 3 body zasloužili.

Počet diváků: 100

Sestava FC Písek: Vojtíšek Zdeněk, Štěpka Vojtěch, Říha Miroslav, Mařík Miroslav, Jiskra Lukáš, Sládek Přemek, Vojta Lukáš, Kulík Václav, Dvořák Adam, Hnídek Tomáš, Kvasnička Ondřej