Krátké zprávy
  • Zahájen prodej permanentek na domácí zápasy FC Písek v sezoně 2019-2020. Permanentka platí i na Mol Cup; viz poslední zprávy.

• FC Písek logo FC Písek

Dobrý den, Zasílám komentář k zápasu. FK Meteor Praha : FC Písek U 19 3:1(1:0) Gól FCP U19 - Mařík K soupeři jsme jeli s respektem s ohledem na jeho výsledky a výkony v předchozích zápasech. Z utkání jsme vyšli bodově naprázdno, ale kluky musím za předvedený výkon pochválit. Soupeře jsme pouštěli do minima šancí a sami jsme si zajímavé pokusy po hezkých akcích vytvářeli. V prvním poločase se hosté ujali vedení po přímém kopu. My trefili minutu před koncem poločasu jenom tyč. Druhá půle byla z naší strany ještě lepší než ta první a soupeř se dostával jen ojediněle před naše vápno. Naopak my jsme se tlačili dopředu a ve velkých šancích se ocitl např. Hnídek. Soupeř hrozil z brejků a po jednom z nich dal na 2:0. Dařilo se nám po celý zápas napadat soupeřovu rozehrávku, sbírat odražené míče. Už od brankáře jsem se snažili kombinovat a naše hra měla v těchto směrech velmi dobré parametry. Fotbal se ale hraje na góly a v těch jsme propadli… Sestava : Pícha – Kulík, Říha, Mikeš, Jiskra – Přibyl, Mařík, Vojta, Dvořák – Štástka, Sládek Střídali : Hnídek, Kvasnička, Kotrba, řezáč, Juhás