• 5:1
    (4:0)
    výhra
  • FC Rokycany logo FC Rokycany

FC Písek U 19 : SK Rokycany 5:1 (4:1) Góly Šťástka, Hnídek, Kulík, Kvasnička, Řezáč Sestava : Lalák – Kulík, Mikeš, Červený, Kotrba – Štástka, Sládek, Vojta, Hnídek – Kvasnička, Přibyl Náhradníci : Pícha, Dvořák, Hejný, Stejskal, Stropnický, Řezáč, Štěpka Až na první dvě minuty, kdy měl soupeř po podklouznutí jednoho ze stoperů velkou šanci, jsme zvládli utkání velmi dobře. Od začátku jsme byli aktivní, snažili jsme se kombinovat po zemi a vytvářeli jsme si řadu šancí. Na hráčích byla už před utkáním vidět trochu nervozita z prvního zápasu a takovou soustředěnost a klid před utkáním u nich už dlouho nepamatuju. Na hře obrany byla vidět nervozita, báli jsme se si brát víc míč od brankáře do nohy. Vstřelené góly v prvním poločase nám ale pomohly se uklidnit. Dařilo se nám napadat rozehrávku soupeře hodně vysoko a sbírat míče i z druhé vlny. Trochu nám vázla lehkost rozehrávky přes první dvě řady soupeře. Po problémech z přátelských utkání jsme chtěli tentokrát trochu jinak zakládat hru od obrany a víc zajistit prostor po případné ztrátě. To se nám povedlo a oproti předchozím zápasům jsme neměli v obraně taková okna a naše hra v obraně byla o poznání lepší. Kromě některých dobrých výkonů hráčů v základní sestavě se v dobrém světla představilo i několik náhradníků a ukázali, že by si zasloužili se porvat o základní sestavu..

Počet diváků: 78

Sestava FC Písek: Lalák Lukáš, Kulík Václav (75" Hejný Martin), Mikeš Michal, Červený Ondřej, Kotrba Adam, Šťástka Václav (70" Stejskal Jakub), Vojta Lukáš, Sládek Přemek (43" Stropnický Radek), Hnídek Tomáš (63" Štěpka Vojtěch), Kvasnička Ondřej, Přibyl Viktor (58" Řezáč Jakub)