Krátké zprávy
  • Zahájen prodej permanentek na domácí zápasy FC Písek v sezoně 2019-2020. Permanentka platí i na Mol Cup; viz poslední zprávy.

• FC Písek logo FC Písek

Proti těžkému soupeři jsme neodehráli špatný zápas. Věděli jsme, že Petřín hraje rychlý silový fotbal a z toho jsme v prvním poločase vycházeli. Posouvali jsme hru dobře podle těžiště hřiště a domácím se nedařila hra na nakopávané míče, které jsme sebrali nebo míče končili v zámezí. V první půli inkasujeme nejdřív po rohu, kde byla naše výšková nevýhoda znatelná a minutu před poločasem střelou z vápna. Do druhého poločasu jsme vstoupili dobře se snahou se zápasem něco udělat, ale inkasovali jsme opět po rohu. Trochu jsem si vybrali i smůlu, Říha trefil tyč, Sládek břevno, Šťástkovi nebyl uznán gól pro ofsajd, v dobré příležitosti netrefil Mařík nebo Vojta.. Naopak inkasujeme lacině a minimálně druhé a třetí brance se dalo jednoduše zabránit. I přes špatný výsledek musím ocenit přístup hráčů.