U 11

Zprávy

První místo v Příbrami, tým U11 míří do kvalifikace Ondrášovky
30.září

První místo v Příbrami, tým U11 míří do kvalifikace ...

FC Písek U11 vyhrál bez jediné porážky úterní předkolo Ondrášovky, které pořádal Spartak Příbram, a ...

Starší přípravka skončila na regionálním turnaji druhá
7.září

Starší přípravka skončila na regionálním turnaji ...

Na Složišti v Tréninkovém centru mládeže SK Dynamo Č. Budějovice se v sobotu 5. září 2020 uskutečnil za ...

K aktualitě INFORMACE není žádná fotografie
21.července

INFORMACE

informace našeho týmu

Písečtí postoupili na Ondrášovka Cupu U11 do Stříbrné skupiny
30.června

Písečtí postoupili na Ondrášovka Cupu U11 do ...

Finálový turnaj kategorie U11 Ondrášovka Cupu se odehrál v Benešově, kde v oficiálním Poháru Mládeže FAČR ...

K aktualitě 8.-14. červen není žádná fotografie
7.června 8.

14. červen

K aktualitě 1.-7. června  není žádná fotografie
31.května 1.

7. června

K aktualitě 25.-31.5 2020 není žádná fotografie
24.května 25.

31.5 2020

Týdenní pán

K aktualitě 11. Týden (9.-15.3.2020 není žádná fotografie
8.března 11. Týden (9.

15.3.2020

Herní soustředění (švihadlo na každý trénink sebou)

Nejbližší zápasy U 11

Mužstvo nemá naplánovaný žádný zápas

Kalendář zápasů U 11

TPoÚtStČtSoNe
1   01020304
205060708091011
312131415161718
419202122232425
526272829 30 31 

Tabulka U 11

Tabulka není k dispozici

brankáři

  • Dalibor Šťastný

    Dalibor Šťastný

  • Jan Nejedlý

    Jan Nejedlý

obránci

  • Albert Fučík

    Albert Fučík

  • Filip Smola

    Filip Smola

  • František Houdek

    František Houdek

  • Lukáš Jágr

    Lukáš Jágr

  • Martin Hynouš

    Martin Hynouš

záložníci

  • Matěj Bílý

    Matěj Bílý

útočníci

  • Lukáš Luka

    Lukáš Luka

  • Benjamin Lusk

    Benjamin Lusk

  • Denis Hladík

    Denis Hladík

  • Dominik Muzika

    Dominik Muzika

  • Dominik Biněda

    Dominik Biněda

  • Kryštof Bláha

    Kryštof Bláha

  • Luboš Hubáček

    Luboš Hubáček

  • Matyáš Tichava

    Matyáš Tichava

  • Štěpán Novotný

    Štěpán Novotný

  • Tobiáš Toužimský

    Tobiáš Toužimský

  • Radim Pokorný

    Radim Pokorný

  • Petr Janout

    Petr Janout

Vedoucí mužstva

  • Lada Tichavová

    Lada Tichavová

Generální partneři

Hlavní partneři

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři