Krátké zprávy
  • Zahájen prodej permanentek na domácí zápasy FC Písek v sezoně 2019-2020. Permanentka platí i na Mol Cup; viz poslední zprávy.
  • Ve 2. kole MOL Cupu narazí FC Písek na ligový FK Teplice. Zápas se odehraje na domácím hřišti ve středu 28.8.2019 od 17 hod.

U 15

Zprávy

U 15 - Vítězný pohár Prácheňska si odvezlo Dynamo Č. Budějovice
9.srpna U 15

Vítězný pohár Prácheňska si odvezlo Dynamo Č. ...

Prácheňský pohár, který pořádal FC Písek ve čtvrtek 8. srpna 2019, měl do třetice stejného vítěze. V ...

U 15 - Prácheňský pohár žáků okoření účast Sparty Praha
6.srpna U 15

Prácheňský pohár žáků okoření účast Sparty Praha

Čtrnáctý ročník tradičního letního turnaje v kategorii starších žáků U15 proběhne v píseckém areálu ve ...

U 15 - Turnaj v Přelouči
5.června U 15

Turnaj v Přelouči

Od pátku 14.6. do neděle 16.6. se bude stejně, jako loni konat v Přelouči celorepublikový turnaj kategorie U15.

U 15 - U15 FC Písek v anketě SPORTOVEC ROKU 2018
1.března U 15

U15 FC Písek v anketě SPORTOVEC ROKU 2018

V rámci únorového plesu sportovců pořádaného Píseckým deníkem ve spolupráci s Centrem kultury města Písku a ...

U 15 - Starší žáci odehráli poslední zápasy podzimní části
14.listopadu U 15

Starší žáci odehráli poslední zápasy podzimní ...

Patnáctka FC Písek vysoko vyhrála na hřišti soupeře z SKP České Budějovice a vrátila se na první místo v ...

Patnáctka doma porazila Tempo a mladší žáci vyhráli na Dynamu
6.listopadu

Patnáctka doma porazila Tempo a mladší žáci vyhráli na ...

Starší žáci odehráli domácí zápasy proti Tempu Praha a mladší žáci hráli svoje poslední podzimní ...

K aktualitě U 15 A - MU podzim 2018 není žádná fotografie
2.listopadu U 15 A

MU podzim 2018

Změna času SKP - FCP.

K aktualitě U 15 A - Členské příspěvky není žádná fotografie
17.září U 15 A

Členské příspěvky

U 15 A - Písek hostil Prácheňský pohár 2018
8.srpna U 15 A

Písek hostil Prácheňský pohár 2018

Čtveřice týmů starších žáků se sešla ve středu 8. srpna ráno v areálu FC Písek, aby sehrála přípravný ...

Nejbližší zápasy U 15

  • U SK Policie Č. Budějovice nemáme logo SK Policie Č. Budějovice

    SK Policie Č. Budějovice

  • výkop 10:00
  • logo FC Písek fotbal z. s.

    FC Písek

 

Mistrovské utkání 4.kolo SKP Č.Budějovice / tráva

  • logo FC Písek

    FC Písek

  • výkop 10:00
  • U FC Tempo Praha nemáme logo FC Tempo Praha

    FC Tempo Praha

Mistrovské utkání 5.kolo Burketova / tráva

  • U SK Aritma Praha nemáme logo SK Aritma Praha

    SK Aritma Praha

  • výkop 14:45
  • logo FC Písek fotbal z. s.

    FC Písek

 

Mistrovské utkání 6.kolo Aritma Praha / UMT.

  • logo FC Písek

    FC Písek

  • výkop 10:00
  • logo FK Admira Praha

    FK Admira Praha

 

Mistrovské utkání 7.kolo Burketova / tráva

  • logo SK Kladno

    SK Kladno

  • výkop 13:30
  • logo FC Písek fotbal z. s.

    FC Písek

 

Mistrovské utkání 8.kolo Novoměstský stadion

  • logo FC Písek

    FC Písek

  • výkop 10:00
  • U SK Petřín Plzeň nemáme logo SK Petřín Plzeň

    SK Petřín Plzeň

 

Mistrovské utkání 9.kolo Burketova UMT

  • logo FC Písek

    FC Písek

  • výkop 10:00
  • U SK Motorlet Praha Spolek nemáme logo SK Motorlet Praha Spolek

    SK Motorlet Praha Spolek

 

Mistrovské utkání 10.kolo Burketova UMT

  • logo FC MAS Táborsko

    FC MAS Táborsko

  • výkop 10:00
  • logo FC Písek fotbal z. s.

    FC Písek

 

Mistrovské utkání 11.kolo Svépomoc

  • U ABC Braník Fotbal nemáme logo ABC Braník Fotbal

    ABC Braník Fotbal

  • výkop 12:30
  • logo FC Písek fotbal z. s.

    FC Písek

 

Mistrovské utkání 2.kolo Braník - UMT

  • logo FC Písek

    FC Písek

  • výkop 13:30
  • U SK Střešovice 1911 nemáme logo SK Střešovice 1911

    SK Střešovice 1911

 

Mistrovské utkání 1.kolo Burketova UMT

Kalendář zápasů U 15

TPoÚtStČtSoNe
1   01020304
205060708091011
3121314151617 18
41920212223 24 25
5 26 2728293031 

Tabulka U 15

Poř. Tým Skóre Body
1 FC Písek 7:1 3
2 SK Kladno 6:1 3
3 SK Petřín Plzeň 3:1 3
4 FC MAS Táborsko 2:0 3
5 ABC Braník 3:2 2
6 FK Admira Praha 0:0 2
7 FC Tempo Praha 0:0 1
8 FK Motorlet Praha 2:3 1
9 SK Aritma Praha 1:3 0
10 SK Střešovice 1911 0:2 0
11 SKP České Budějovice 1:6 0
12 TJ Junior Praha 1:7 0

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Vedoucí mužstva

  • Milan Maroušek

    Milan Maroušek

Hlavní trenér

  • Karel Syrovátka

    Karel Syrovátka

Asistent trenéra

  • Martin Havlík

    Martin Havlík

  • Martin Kozák

    Martin Kozák