Od první minuty bylo jasné, že hosté přijeli pouze bránit a domácí to nebudou mít vůbec lehké se prosadit. První půle byla přehlídkou nevyužitých šancí, kdy postupně své šance zahodil Šteier, Kubiš, Zahrádka.

Ve druhém poločase domácí svou aktivitu stupňovali a výsledkem byla první branka zápasu. Po krásném centru Zahrádky se hlavou trefil Šteier – 1:0. Písečtí stále kontrolovali hru a hosty do žádných šancí nepouštěli. Gólovou pojistku vpodobě druhé branky vstřelil Zahrádka a tak si domácí vprvním zápase připsali plný bodový zisk po výhře 2:0.

"> FC Písek vs.Sokol Sedlice 2:0 (0:0) | FC Písek

FC Písek vs.Sokol Sedlice 2:0 (0:0)

Vprvním mistrovském zápase přivítalo na svém hřišti písecké B mužstvo hosty ze Sedlice.

Sestava: Kučera-Motejzík, Basaraba, Pichlík, Rozhoň-Šimonovský(78´Peleška), Nousek Mi., Keclík, Kubiš(82´Staněk)-Zahrádka, Šteier(85´Řehoř)

Branky: Šteier, Zahrádka