U 19 - FC Písek vs. FC Rokycany 4:1 (2:1)

Sestava: Formánek- Novotný M., Pohnán, Šejvar K., Staněk- Novotný P.( 76.Urych),Rakovan,Hlavín, Zeman-

Šejvar R.(68.Řehoř), Markvart

Branky: Šejvar K., Šejvar R., Rakovan, Hlavín

Rozhodčí: Štuk, Šnajder, Buřič

Písečtí mladíci chtěli potvrdit proti Rokycanům bodový zisk z Kladna, ale utkání nebylo vůbec jednoduché. V 10. minutě po hrubých chybách v obraněš inkasovali a dlouho se nemohli dostat do tempa. Až ve 40. minutě se trefil po rohovém kopu Šejvar Kryštof 1:1. A o tři minuty později ho napodobil jeho bratr Richard, který umístil hlavou oblouček Zemana 2:1.

V druhém poločasu se domácí nechali přitlačit a zápas byl zcela vyrovnaný, v 76. minutě se po faulu na Markvarta nádherně trefil z trestného kopu Rakovan 3:1 a od té doby existovalo jen jedno mužstvo. Střelu Markvarta zázračně vyrazil brankář hostí, Staňkova střela skončila na břevně. A v 83. minutě si Staněk nádherně naběhl do prostoru, přesným centrem našel Hlavína, ten se nemýlil a upravil na konečných 4:1.