Sestava Písku: Jevčák - Kočí (46. Procházka), Zborník (ž), Uhlík, Šourek - Hrachovec, Velek (46. Děd (ž)), Květoň, Jícha - Štětina (73. Růžička), Keclík (81. Stoklasa).Připraveni: Formánek a Machovský. Trenér Jan Buchtele.

Rozhodčí: Cihlář - M. König, Vl. König.

"> U 19 - SK SENCO Doubravka vs. FC Písek 3:0 (1:0) | FC Písek

U 19 - SK SENCO Doubravka vs. FC Písek 3:0 (1:0)

Krutá prohra na Doubravce
Díky dešťům se další mistrovské utkání v Doubravce hrálo na umělce. A domácí se s tím vypořádali lépe. Byli rychlejší, agresivnější, písečtí hráči vedle nich vypadali jako výletníci. A ve 38. minutě šli Západočeši zaslouženě do vedení, když hostující obránci couvali a pro domácí nebyl problém v klidu zacílit a poslat míč do šibenice 1:0.

Ve druhém poločasu se hra píseckých dorostenců zlepšila, ale selhávali v koncovce. Přišla 80. minuta a po rozehraném přímém kopu soupeře následovala penalta 2:0. To již naše mužstvo hrálo na tři zadáky a z brejku v 87. minutě domácí upravili na konečných 3:0.

Asistent trenéra Vlastimil Klusoň po utkání řekl: "Hráli jsme naivní fotbal. Všude jsme byli pozdě, hráči neplnili to, co jsme si před utkáním řekli. Stále je na čem pracovat."