Muži A - FC Písek vs. Jiskra Domažlice 2:4 (1:2)

Na UMT se nedařilo, proto prohra s Jiskrou Domažlice 2:4

Satrapa - Basaraba, Holub, Rendla, Šlehofer - Nohava, Kalášek, Voráček (65. Zahrádka) - Dolejš, Zušťák, Němec.

Žk: Kalášek, Zušťák 2 x - Beránek, Mužík, Hrubý 2 x.

Branky: 27. a 75. Nohava - 16. a 88. Hrdlička, 18. vlastní Kalášek, 70. Došlý.

Diváci: 300.

Fauly: 16:14.

Rohy: 3:5.

Střely: 4:6, mimo: 5:3.

Domácí sehráli na "umělce" nešťastný zápas s výborným týmem Domažlic, což je farma Viktorie Plzeň.

Písečtí inkasovali dva slepené goly v 16. a 19. minutě, když ten druhý byl vlastní Kaláška a první padl po té, co se brankář Satrapa ve výskoku srazil s hostujícím hráčem a další hráč hostí Hrdlička se dostal zadarmo k míči a pohodlně skóroval.

Domácí ožili, když ve 27. minutě si Nohava vzal míč po standardní situaci a parádně trefil šibenici Švihoříkovy branky. Jihočešibojovali, snažili se, ale neměli štěstí, hlavně obrovské šance Voráčka volaly po gólu.Naopak po zaváhání a nedůsledném krytí soupeře skóroval v 70. minutě Došlý - 1:3.

V 75. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen Zušťák a s domácími to vypadalo zle. Ale Nohava opět prokázal skvělou kopací techniku a z trestného kopu vymetl druhou šibenici domažlické branky - 2:3.

Opět se hrálo především před hostující brankou, ale domácí neměli přesnou mušku, když hlavně hlavička Holuba měla skončit gólem.V závěru utkání dokonali hosté porážku píseckého týmu, když potrestali sérii jejich chyb v obranné činnosti - 2:4.

Domácím nelze upřít snahu a bojovnost, ale tentokrát nebyli vůbec efektivní.