Sestava Písku: Formánek – Machovský, Uhlík, Hájek, Šourek (77. Buchtele) -Růžička (30. Stoklasa), Divoký, Velek (46. Děd), Jícha - Keclík, Štětina. Trenér Jan Buchtele.

Rozhodčí: Krupka – Sejkora, Oborník.

"> U 19 - FK Varnsdorf vs. FC Písek 2:0 (1:0) | FC Písek

U 19 - FK Varnsdorf vs. FC Písek 2:0 (1:0)

Devatenáctka opět bez bodů
Písecká devatenáctka jela do Varnsdorfu, aby konečně zabrala. Hrálo se v Jiříkově, a naši mladíci byli asi opravdu jak v Jiříkově vidění. Opět vlažný začátek utkání, Formánkovo vyražení balonu na střed a v 8. minutě stav 1:0. Většina utkání se odehrávala uprostřed hřiště, žádné mužstvo si nevytvořilo šanci.

Ve druhém poločasu opět písečtí hráči zabrali, ale v 65. minutě jim rozhodčí branku upřeli pro domnělý ofsajd, aby vzápětí domácí po dvoumetrovém ofsajdu skórovali - 2:0.

Asistent trenéra píseckého týmu Vlastimil Klusoň po utkání řekl:

"Nezasloužili jsme si vyhrát, když je každý z hráčů podělaný. Hráči ročníku 1997 na sobě musí ještě hodně pracovat, aby alespoň částečně nahradili zraněné. A záleží, kdy si uvědomí, že se nejezdí na výlety.“