U 17 - FC MAS Táborsko vs. FC Písek 3:0 (2:0)

Ve 3. kole ČLMD nastoupili písečtí na hřišti vedoucího Tábora. Mužstvo FC Písek v úvodu utkání vůbec nezvládalo defenzivní činnost a brzy prohrávalo o dvě branky. Hned v 1. min. po zaváhání hostující obrany i brankáře se z nařízeného volného přímého kopu pěkně trefil domácí kapitán Anděl – 1:0. Ve 2.min. nejprve po pěkné akci hostujícího Sigmunda zakončoval nedůrazně Říha a následně po akci Blažka z levé strany zakončoval nepřesně Řežábek. V 8. min. po další chybě písecké obrany na levé straně a zbrklém vyběhnutí brankáře Váverky jej lehce přeloboval domácí Větrovský, naštěstí pro hosty těsně vedle pravé tyče. O minutu později však již po chybě ve středu písecké obrany brankáře prostřelil domácí Švec – 2:0. V dalších minutách se již písečtí srovnali a po zbývající část první půle se hrál oboustranně velmi pěkný fotbal. Ve 12.min. po akci píseckého Němečka a Sigmunda zakončoval hlavou Blažek těsně vedle brány domácích. Ve 21.min. po akci hostujícího Říhy a Sigmunda zakončoval opět Blažek jen do gólmana. Ve 29.min. zatáhl míč po levé straně Staněk a na jeho centr nabíhal Blažek, ale ve snaze o zakončení fauloval. Ve 32. min po faulu na pronikajícího píseckého Žurka zahrával Staněk volný přímý kop jen do náruče táborského brankáře. Ve 38. min. po individuální akci Blažka z levé strany domácí odvrátili na roh a do poločasu se již stav nezměnil. Ve 46.min. po pěkné kombinaci domácích zakončoval z voleje pod břevno Kubec, ale brankář Váverka jeho střelu vyrazil. V 60.min. po nahrávce píseckého Sigmunda šel do brejku Votava, akci však zbrzdil a jeho zakončení domácí obrana zblokovala. Ve druhém poločase domácí ani hosté nenavázali na pěkný výkon z poločasu prvního a hrál se neuspořádaný fotbal. V 68. min. ještě domácí z ojedinělé akce upravili Kubcem na 3:0 a hosté tak utrpěli první porážku. Z píseckých si za výkon zaslouží vyzdvihnout Sigmund a Staněk.

Branky: 2. Anděl, 10. Švec, 68. Kubec ŽK: 43. Švec - 70. Váverka FC Táborsko: Matoušek, Laszák, Kmeťo (41.Kolář), Postřihač (78.Kocour), Kubec (72.Mikuláštík), Anděl, Dvořák, Větrovský (79.Panský), Švec (55.Radosta), Hofbauer, Hrubý (66.Císař). Trenéři: Hešík Radim, Turek Michal. Vedoucí mužstva: Dvořák Luboš. FC Písek: Váverka, Kulík, Václavík, Staněk, Žurek, Němeček, Říha (67.Fürbach), Dan (52.Viták), Sigmund (67.Stráský), Blažek, Řežábek (52.Votava). Trenéři: Ptáček Jaroslav, Houdek Radoslav. Vedoucí mužstva: Hrala Zdeněk. Rozhodčí: Vrchota - Pípal, Fiala.