Jakub Stejskal hodnotí zápas s Duklou a chce zabojovat o základní sestavu

A-mužstvo Písku se v sobotu představilo v přípravném zápase s Duklou, které podlehlo 4:0. Jakub Stejskal, jeden z nejmladších hráčů v celém zápase odehrál 60 minut a sbírá tak cenné minuty.

Kubo, Dukle jste podlehli 4:0, jak bys zhodnotil výkon svého týmu?
V prvním poločase jsme hráli dobře, byli jsme pro Duklu rovnocenným soupeřem, vytvořili jsme si i několik šancí, ty ale bohužel gólem neskončily. Do druhé půle jsme nevstoupili vůbec dobře, hned po pár minutách jsme dostali 2 góly, je škoda, že jsme nenavázali na dobrý výkon z prvního poločasu.

Jaké to je, zahrát si proti tak slavnému týmu, jako je Dukla?
Zahrát si proti každému týmu, ať už z první či druhé ligy, je pro nás svátek, je to ale hodně náročné.

Jak zvládáš přípravu?
Myslím si, že přípravu zvládám dobře, běhání máme někdy až moc, ale i to k tomu patří a bez toho by to nešlo. Bezpochyby je to ale hodně znát.

Do týmu přišlo v zimě pár nových jmen, jak vnímáš tuhle konkurenci?
Určitě pozitivně, konkurence v týmu je to nejlepší, co nás může ještě víc nakopnout a neustále nás posouvat k lepším výkonům.

Ve středu vás čeká přípravný zápas s béčkem Dynama, nechává vás trenér vydechnout, nebo jedete neustále na plný plyn?
Trenér Nousek nám před zápasy dává vždy volnější trénink, abychom byli odpočatí a v zápase podali co nejlepší výkon.

Jaké máš osobní cíle do budoucna?
V nejbližší době bych se chtěl prokousávat do základní sestavy a potom se uvidí. Samozřejmě přidávat co nejvíce gólů.

Po podzimu máte slušně rozjetou sezónu, jaké jsou vyhlídky na jaro?
Tak určitě navázat na dobré výkony z první poloviny soutěže a udržet se v tabulce co nejvýše.