Protrhnou žlutomodří sérii nezdarů s Motorletem?

Nelichotivou sérii porážek mají za sebou hráči třetiligového Písku. Další porážka s béčkem Bohemians zapříčinila propad až na čtrnáctou příčku tabulky. V nadcházejícím kole jim los nepřiřkl zrovna snadného soupeře. U Otavy se v sobotu dopoledne představí osmý Motorlet Praha. Utkání začíná v 10:15 hod.

Ne zrovna povedené období zažívají písečtí hráči. V posledních čtyřech zápasech se jim podařilo vybojovat pouze bod za domácí remízu se Zbuzany, ve které přišli o vítězství v poslední minutě. Od té doby nic. Přeštice, K. Vary a Bohemians B. Všechny jmenované týmy obraly Písek o všechny body.

Poslední prohru museli žlutomodří zkousnout s rezervou pražských klokanů. Opět se naplno ukázal problém, se kterým se Nouskovi svěřenci potýkají už delší dobu. Všiml si toho i skalní příznivec Jan „Řehtačka“ Zborník. „Na kluky padla deka. Byl jsem s nimi minulé kolo na Bohemce a viděl jsem, jak nás sráží individuální chyby. Jdeme sami na brankáře a gól z toho není. My jim to pak skoro v podstatě naservírujeme u našeho vápna…“

Sobotní duel řídí trio rozhodčích Kastl - Kubec, Cihlář. „Přál bych si, abychom vyhráli. Byl by to ten nejlepší dárek,“ sdělil Zborník, který na sobotu nachystal oslavu 55. výročí, co se jako mladší žák hlásil v tehdejším Spartaku.