Písecké áčko na domácí půdě přivítá Přeštice

Svěřenci Milana Nouska v rámci 18. kola ČFL – skupiny A na domácí umělce přivítají tým Přeštic. Utkání začne v sobotou 18. března v 10:15. „Do tabulky chceme tři body,“ burcuje před utkáním svůj mančaft kapitán týmu Ondřej Běloušek.

V minulém kole si Písek ze hřiště Zbuzan přivezl velmi cenné tři body za těsnou výhru 1:0. Na toto vítězství budou chtít fotbalisté z Písku určitě navázat a na domácí půdě přeštický tým porazit. „Chceme potvrdit tři body zvenku, nemůžeme si dovolit doma rozdávat body, sami je potřebujeme. Chceme tři body do tabulky a zároveň chceme potěšit i domácí fanoušky, kterých si vážíme. Doufám, že dorazí v co největším počtu a povzbudí nás,“ přeje si před sobotním zápasem Běloušek.

Hrát se bude opět na umělé trávě. „Všichni už bychom určitě chtěli na přírodní trávu. Ještě si musíme počkat, ale věřím, že se brzy dočkáme,“ říká písecký kapitán.

Soupeř Písku zatím oba své zápasy na jaře prohrál. Nejprve 2:0 na hřišti pražského Motorletu a poté doma nestačil na Králův dvůr, tomu podlehl těsně 2:1.

Poslední vzájemný zápas mezi Pískem a Přešticemi skončil jednoznačným výsledkem pro přeštický celek, který rozstřílel písecký tým 7:2. Tehdy se pěti góly blýskl Daniel Černý. „Z minulého zápasu jim máme co vracet. Doufám, že bude co nejlepší počasí a my předvedeme dobrý výkon, aby diváci byli spokojení a body zůstaly doma,“ říká písecká jednička v bráně Satrapa.

Utkání bude jako hlavní rozhodčí řídit Adam Trska. Asistovat mu na lajnách budou Jakub Doubrava a David Lafek.

Napsal Václav Kucul, Foto: Jan Škrle