Potřetí doma, soupeřem bude rezerva Dukly Praha

Třetí domácí utkání v jarní sezóně České fotbalové ligy mají před sebou fotbalisté FC Písek, kteří se na Velký pátek pokusí do třetice naplno bodovat proti B-týmu Dukly Praha.

Béčko Dukly je remízovým králem celé soutěže. Na začátku jara nasbíralo sedm bodů a v tabulce mu patří devátá pozice.

V minulém kole porazili svěřenci trenéra Aleše Majera v derby rezerv Bohemians. Sehráli jeden z nejpovedenějších duelů jara a podruhé zvítězili třígólovým rozdílem. Na umělce v Satalicích béčko Dukly vstřelilo vršovickému soupeři tři góly během 18 minut první půle a ve 25. minutě byl stav 3:0.

V podzimním střetnutí na hřišti Přední Kopaniny Dukla zdolala Písek 2:0. Měla výraznou převahu v prvním poločase, gólově ji vyjádřila až ve druhé části utkání, ve které již byli Písečtí domácím vyrovnanějším soupeřem.

„Rádi bychom potvrdili výhru v Karlových Varech a výkony navázali na předchozí zápasy,“ říká před pátečním soubojem kouč Písku Milan Nousek. Do pátečního utkání, které řídí sudí Fencl, na čarách Langmajer a Mazanec, by měli žlutomodří nastoupit se staronovou posilou.