Žáci zabodovali v dohrávce na stadionu ve Vlašimi

Trávník, na němž je doma druholigový FC Sellier & Bellot, si vyzkoušeli během úterních dohrávaných zápasů hráči píseckých družstev U15 a U14.

Z obou duelů vyšli Písečtí vítězně. Patnáctka skórovala Filipem Maškem již na začátku střetnutí a po dvaceti minutách si vytvořila třígólový náskok. Nadále na dálku zápolí o první příčku s Příbramí.

Utkání mladší kategorie mělo zcela jasný proběh. Matěj Bílý stihl za sedmnáct minut hattrick a hosté poslední tým tabulky nešetřili. Na deset završil Dominik Muzika. Výhrou 13:1 si Písečtí náležitě vylepšili skóre.

FC Sellier & Bellot Vlašim - FC Písek 2:4 (1:3)