Bengo vítězně ve Veselí

Spolehlivý Satrapa, střelecky disponovaný Nousek, týmový výkon a trocha fotbalového štěstí - suma sumárum - 3 veledůležité body. Veselí n. Lužnicí - FC Písek B 1:3 (0:1) Nousek 2, vlastní. Sestava: Satrapa-Hála, Pichlík, Pšenička, Sádlo (83 Hronek)-Hegenbart, Keclík, Surovčík, Šťastný-Nousek (89 Příhoda),Chytrý (86 Mařík)

Už v první minutě se vytáhl Satrapa, když zázračně zlikvidoval po standardní situaci gólovou hlavičku. Na druhé straně se v podobné situaci objevil Pichlík po výborně zahrané standardce Šťastného. Ve 34. minutě vystihl Nousek malou domů a po kličce domácímu gólmanovi zakončil do prázdné. Důležitý okamžik přišel za 4 minuty. Po chybě Sádla a faulu Pšeničky kopali domácí penaltu, ale exekutor orazítkoval pouze břevno. Do poločasu se mohl předvést Šťastný, který po odvážném průniku Chytrého kopal přímý kop ze slibné vzdálenosti, ale chyběla mu razance. Hned po obrátce si bezchybný Satrapa připsal i asistenci. Jeho dlouhý a přesný výkop našel rozběhnutého Nouska, který na hranici šestnáctky učebnicově přehodil vyběhnuvšího brankaře. Následně jsme trochu polevili v koncentraci a domácí ihned zahrozili. Nejprve Pichlík odvrátil gólovku v poslední chvíli na roh, po dalším rohu zazvonilo břevno naší brány. Do třetice po vybagování trojice našich bránících hráčů na pravé straně domácí snížili. V 80. minutě uzemnil definitivně Veselí náš třetí gól. Po centru Sádla si obránce dal po souboji s Hegenbartem hlavou vlastní gól.

Všichni hráči zaslouží za týmový a bojovný výkon pochvalu.