Středeční předehrávka na Admiře gól nepřinesla

Fotbalisté FC Písek remizovali ve středeční předehrávce 30. kola třetí ligy s Admirou Praha 0:0 a v tabulce jim stále patří osmá příčka. Bohužel možnost útoku na medailové pozice už definitivně padla. V neděli Písečtí zakončí „anglický“ týden znovu v Praze duelem s béčkem Slavie.

ČFL A , 30. kolo, 1. 6. 2022, 17:00 hod.
FK Admira Praha
0:0
Poločas: , Góly:Rozhodčí: Šulcová – Řeháček, Bohata. ŽK: 3:2 (58. Čížek, 60. Martinic, 89. Kurek – 66. Volf, 90. Bílý). Diváků: 165.
FK Admira Praha: Keller – Herc, Fric, Martinic, Čácha (67. Kurek), Venc, Michálek (67. Trajhan), Douděra (80. Mathauser), Záruba (26. Skalický) , Čížek, Zahálka (80. Karvánek).
FC Písek: Satrapa – Sajtl, Běloušek, Kulík, Kotrba – Belej, Volf – Kalousek (90. Stejskal), Hrachovec (61. Voráček), Mašek – Petr (71. Bílý).

Duel mezi sousedy v tabulce Admirou Praha a Pískem skončil stejně jako na podzim v Písku remízou. Tehdy skončil vyhrocený zápas 3:3, ve středu večer v Praze se oba soupeři rozešli bez branek.

V prvním poločase měl největší šanci domácí Ondřej Herc, jehož našel před bránou volného Douděra, s nedůrazným zakončením hráče Admiry si ale gólman Satrapa poradil.

Písecký brankář musel zasahovat i ve druhém poločase, když hned na jeho začátku na něj postupoval osamocený Douděra, i s pomocí obránců však jeho šanci Satrapa zlikvidoval.

Admira byla směrem dopředu o něco nebezpečnější, Písek ale podal vzadu koncentrovaný výkon a diváci se tak za celých devadesát minut gólu nedočkali.

„Výsledek 0:0 hovoří za vše. Bylo to bojovné utkání plné osobních soubojů, nic moc na koukání ani z jedné strany, takže zasloužená remíza. Není moc co hodnotit, vyzdvihl bych akorát bojovnost našeho týmu. Nějaké šance byly na obou stranách, nešlo ale o nic dramatického. Domácí nás chvílemi dostali pod tlak, úspěšně jsme se ale ubránili. Dá se říci, že jsme byli šťastnějším týmem,“ zhodnotil utkání na Admiře písecký trenér Milan Nousek.