Zlepšení nepřišlo ani na Bohemce. Písek opět nebodoval

Fotbalisté Písku se nenachází v dobrém rozpoložení. Jsou v křeči a zlepšení nepřišlo ani v dnešním duelu na hřišti béčka Bohemians. Včetně poháru utržili čtvrtou porážku v řadě.

ČFL A, 5. kolo, 3. 9. 2022, 10:15 hod.
Bohemians Praha B
FC Písek
4:2
Poločas: 3:1, Góly: 1. Zeman, 25. a 44. Marhoul, 54. Vitolič – 39. Kalousek, 89. Bicenc. Rozhodčí: Nenadál – Braun, Schmeiser. ŽK: 1:3 (24. Vitolič – 9. Němeček, 55. Koreš, 82. Voráček). Diváků: 120.
Bohemians Praha B: Soukup – M. Kadlec (46. P. Vala), Vitolič, Farkaš, Zeman (74. Mareš), Havránek (64. Wexler), A. Kadlec, Dostál, D. Vala (46. Damašek) V. Novák, Marhoul (60. Müller).
FC Písek: Satrapa – Belej, Běloušek, Němeček, Kotrba (46. Hendrych) - Vlček (73. Stejskal), Jansa (73. Kašpar) – Kalousek, Koreš (63. S. Novák), Voráček (86. Vokurka) – Bicenc.

Hned první útok klokanů skončil gólem a Písek v první minutě prohrával 0:1. „Do každého utkání nastupujeme s tím, abychom si pohlídali začátek a nedostali brzký gól, který naši situaci ztíží. A my přijdeme na hřiště a po čtyřiceti vteřinách dostaneme gól,“ nechápe trenér píseckého mužstva Milan Nousek.

Ve 25. minutě bylo ještě hůře, když po další rychlé akci dopravil míč do sítě domácí Marhoul a Bohemka vedla 2:1. „Pokud soupeř zaútočí, většinou nás potrestá gólem,“ rozhodí bezradně rukama kouč.

Písku se ke konci poločasu podařilo vstřelit Markem Kalouskem kontaktní gól, klokani ale do kabin odcházeli přece jenom s dvougólovým náskokem. Chybnou rozehrávku Písku využil ke vstřelení třetí branky opět Lukáš Marhoul. „Můžeme se bavit o tom, že kdybychom v poločase udrželi jednogólovou ztrátu, mohly být naše vyhlídky do druhého poločasu lepší. Bohužel jsme ale po chybné rozehrávce dostali gól na 3:1,“ zoufá si Nousek.

Když pak Vitolič v 54. minutě prostřelil Satrapu počtvrté, bylo zřejmé, že Písečtí na body opět nedosáhnou. Přesto se ale snažili až do konce a odměnou jim byl gól na 4:2, když se míč dostal po ose Kalousek, Belej k Ondřeji Bicencovi a ten dal výsledku konečnou podobu.

„Štve mě to, budu to v týdnu řešit, na druhou stranu je to ale jenom sport a ty krásné věci jsou v něčem jiném,“ uvědomil si na vycházce s dcerou a se psem trenér Milan Nousek. „Musíme se připravit na další zápas a bojovat dál. Není to o fotbalové kvalitě, problém je v hlavách zejména mladších hráčů,“ doplnil kouč.