Muži B - David Pichlík a Roman Zahrádka byli zařazeni do ideální sestavy třináctého kola krajského přeboru

Jihočeský kraj: Pořádná přestřelka se strhla v duelu Čimelic se Soběslaví. Diváci viděli osm gólů, dvakrát skórovali domácí Pavel Pávec a soběslavský Jiří Šmídmajer. Veselejší byl asi hostující snajpr, když jeho tým dokázal v závěru dvěma góly vyrovnat. František Plachý a Jindřich Lukáš táhli Veselí za důležitými body na půdě želečského nováčka.

V brance Veselí byl velkou oporou při derby v Želči František Plachý. Na vítězství 2:1 měl nemalý podíl. Podle trenéra Romana Lukáče měl velký den a v dobře pracující veselské obraně vyčníval jako správný kapitán Jindřich Lukáš, který se navíc zapsal do střelecké listiny. Líbily se výkony zadáků Ondřeje Stránského (Želeč) a Davida Pichlíka, hrajícího asistenta trenéra béčka Písku.

Píseckou zálohu patřičně rozhýbal Roman Zahrádka, který otevřel skóre s Dražicemi již po šesti minutách. Velký kus práce odvedl sedlický Josef Němec, stejně jako jeho protihráč Tomáš Maxa z Třeboně. Z druhé vlny se dvakrát prosadil Jiří Šmídmajer (Soběslav). Jednou dokonce netradičně hlavou. Tahounem útočných akcí Rudolfova proti Kaplici byl Miroslav Syrovátka.

Počtvrté si vysloužil místo v ideální jedenáctce Pavel Pávec. Čimelický univerzál to zkusil v útoku a dal dvě branky. Právem jsme jej označili za Muže kola. Hradecký Filip Kapias dal gólovou pečeť na cenné vítězství s Jankovem a prodloužení sérii neporazitelnosti na jedenáct zápasů.